Set me 5 gushore- Little Forest Renard

Marka

3,900 L

Brand:  Lässig

Derdhja është e lejuar dhe nuk është aspak problem me kompletin praktik të gushoreve për vogëlushë. Pesë gushoret me dizajne të ndryshme shumëngjyrëshe kanë të gjitha një mbërthyes velcro dhe një shtresë të papërshkueshme nga uji në brendësi, në mënyrë që rrobat poshtë të qëndrojnë të thata. Pjesa e sipërme e tyre është prej 100% pambuku organik, ndërsa pjesa e pasme prej peshqiri të hollë, është veçanërisht delikate me lëkurën dhe mund të përdoret gjithashtu për të fshirë gojën pas ngrënies. Të pershtatshme per bebe dhe fëmijë nga 3 deri ne 18 muaj.

Karakteristikat:

 • Set me 5 gushore me ngjyra të ndryshme me printe me tematikë pylli
 • Janë shumë të buta dhe delikate me lëkurën
 • Të përshtatshme për vogëlushët e moshave nga 3 deri në 18 muajsh
 • Të papërshkrueshme nga uji

Të dhënat teknike:

 • Materiali përparëm: 100% pambuk organik
 • Materiali pasëm: 80% pambuk organik dhe 20% poliestër
 • Larja: Në lavatriçe me 40 °C
 • Përmasat: 21.5 x 0.3 x 29 cm

S’ka stok

 • Set me 5 gushore- Little Forest Renard

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set me 5 gushore- Little Forest Renard

   3,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   +3 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories