Set mobiljesh për shtepinë e kukullave Stokke® Mutable™

Marka

4,200 L

Brand:  
Stokke

Shtëpitë e lojërave prej druri Stokke® MuTable™ e ndihmojnë fëmijën tuaj të zhvillojë aftësitë njohëse, shprehëse dhe sociale përmes mësimit dhe përdorimit të imagjinatës së tij në mënyra të ndryshme.  Ky set i krijuar  enkasa për Shtëpinë e Kukullave Stokke® MuTable™, do ta kthejë shtëpinë e kukullave të fëmijës suaj në një shtëpi ëndrrash. Ata do të argëtohen pamasë duke  riorganizuar 28 pjesë të ndryshme për t’iu përshtatur historive që do të krijojnë gjatë lojës imagjinative.

Karakteristikat:

 • Set me 28 copë mobiljesh kukullash për Shtëpinë e Kukullave Stokke® MuTable™
 • Bërë nga druri i cilësisë së lartë
 • Inkurajon lojën krijuese për të vegjlit dhe fëmijët

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Pesha: 0.976 kg

Ka stok

+
 • Set mobiljesh për shtepinë e kukullave Stokke® Mutable™

  4,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set mobiljesh për shtepinë e kukullave Stokke® Mutable™

   4,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories