Set ngrënie Croco Colour Mix

Marka

5,400 L

Brand:  
Done by Deer

Ky set i mrekullueshëm ngrënie përfshin një pjatë, një filxhan dhe një tas! I krijuar për të bërë çdo vakt të veçantë, seti është i zbukuruar me një vizatim të lezetshëm! Një ide e thjeshtë por shumë e bukur dhe praktike! Pjata dhe tasi kanë skaje të larta dhe të rrumbullakosura që do ti ndihmojnë fëmijët të kapin lehtësisht ushqimin.  Materiali i përdorur është 100% silikon ushqimor duke e bërë këtë set super të sigurtë dhe higjienik pasi nuk përmban kimikate të dëmshme. Përveç kësaj nuk thyhen, nuk rrëshqasin dhe mund të përdoren në mikrovalë me temperaturë deri në 230° si dhe mund të lahen në pjatalarës.

Karakteristikat:

 • Set ngrënie praktik, i këndshëm dhe i sigurtë
 • Nuk thyhet dhe nuk rrëshqet
 • Nuk përmban kimikate të dëmshme për shëndetin
 • Mund të përdoret në mikrovalë deri në 230° C
 • Mund të përdoret në pjatalarëse deri në 100° C

Të dhëna teknike

 • Materiali: 100% silikon ushqimor
 • Diametri i pjatës: 18 cm
 • Diametri i tasit: 10 cm
 • Kapaciteti i filxhanit: 160 ml

S’ka stok

 • Set ngrënie Croco Colour Mix

  5,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set ngrënie Croco Colour Mix

   5,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories