Set ngrënie Peekaboo – Blu

Marka

4,700 L

Brand:  
Done by Deer

Setet e ushqimit prej silikoni janë jashtëzakonisht praktike për fëmijët e vegjël. Ato janë të pathyeshme dhe i bëjnë përpjekjet e para për t’u vetë-ushqyer më pak stresuese si për prindërit ashtu edhe për fëmijët. Me kompletin e enëve Peekaboo nga Done by Deer, vogëlushi juaj do e presë me padurim orarin e ushqimit! Ky set përmban një lugë, një gushore dhe një pjatë me bord të ngritur. Përmasat janë të menduara posaçërisht për duart e vogla duke nxitur kështu dëshirën për pavarsi. Materialet janë plotësisht të sigurta për fëmijët, të realizuara pa lëndë toksike, pa BPA, PVC dhe ftalate.

Karakteristikat:

 • Set ngrënie i përbërë nga një pjatë, një gushore dhe një lugë
 • Nxit fëmijët të vetë-ushqehen
 • Të realizuara pa lëndë toksike dhe pa BPA, PVC dhe ftalate
 • Janë të lehta, nuk thyhen, nuk rrëshqasin, janë rezistente ndaj nxehtësisë dhe pastrohen lehtësisht
 • Mund të përdoren në furrë, mikrovalë, ngrirje dhe pjatalarëse
 • Rezistente ndaj temperaturave nga – 40°C deri në 230°C
 • Pjata ka bord të ngritur për të thjeshtësuar kapjen e ushqimit
 • Luga prej inoksi me bisht silikoni është e lehtë dhe e thjeshtë për t’u kapur
 • Gushorja prej silikoni është e butë dhe e rehatshme në trup, e papërshkueshme nga uji dhe ka 5 vrima me të cilat i përshtatet lehtësisht përmasave të ndryshme

Të dhëna teknike:

 • Diametri i pjatës: 11.5 cm
 • Gjatësia e pirunit: 14.5 cm
 • Përmasat e gushores: 27 x 19 x 4.5 cm
 • Materiali: 100 % silikon ushqimor

Ka stok

+
 • Set ngrënie Peekaboo - Blu

  4,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set ngrënie Peekaboo - Blu

   4,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories