Set Ora e gjumit

Marka

5,610 L

Brand:  Melissa & Doug

Set Ora e gjumit | Ky set me 11 lojra u jep fëmijëve gjithçka që u nevojitet për të zbutur, përplasur dhe për tu futur në kukullat e tyre të preferuaraose kafshët e pellushit. Ekziston një dritë pune gjatë natës (2 bateri AA të kërkuara, jo të përfshira), një celular tjerrje, një libër për kohën e gjumit, një lepur lepurush të mbushur për lakmi dhe një kartë veprimtarie të ripërdorshme të dyanshme. Fëmijët madje mund të mbajnë një sy në ëmbëlsirat e tyre të gjumit me dy vëzhguesit e fëmijëve të luajnë në formë bufi! Me lodrat Mine to Love, fëmijët 3 dhe mbi 3 vjeç mund të eksplorojnë rolet dhe përgjegjësitë e të rriturve ndërsa kujdesen pafund për fëmijët e tyre.

Ka stok

+
 • Set Ora e gjumit

  5,610 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set Ora e gjumit

   5,610 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772417099 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories