Set ujë i aromatizuar & pellush – Paris

Marka

7,900 L

Kjo kuti e bukur dhurate përmban një ujë të aromatizuar dhe një pellush të ëmbël në formën e një gjirafe. Uji i aromatizuar vjen me një aromë qetësuese që përmban ekstrakte organike të kërcellit të qershisë dhe glicerinë natyrale biologjike të nxjerrë nga vajrat karanja ose mahwa (pemë vendase në Indi). Kjo aromë është aroma e fëmijërisë e cila kombinon ëmbëlsinë e luleve të portokallit me butësinë e vaniljes. 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale, nuk përmban alkol dhe është i testuar klinikisht për lëkura delikate. Pellushi super  i butë do të shoqërojë vogëlushët që në ditët të tyre të para dhe do të kthehet shumë shpejt në mikun e tyre të ngushtë. Përmasat prej 18 cm e bëjnë atë perfekt për duart e vogla. Ky set nga Sophie la girafe është dhurata e përsosur për lindje dhe baby shower.

Karakteristikat:

 • Set dhurate me ujë të aromatizuar dhe pellush
 • Aromë e lehtë dhe qetësuese me lule portokalli dhe vanilje
 • E sigurtë për fëmijët e vegjël
 • Pellush i vogël dhe super i butë në formë gjirafe
 • Set dhurate fantastik për lindje

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e pellushit: 18 cm
 • Përbërja e ujit të aromatizuar: 97% natyrale
 • Pa alkol
 • Përmbajtja: 100 ml

S’ka stok

 • Set ujë i aromatizuar & pellush - Paris

  7,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set ujë i aromatizuar & pellush - Paris

   7,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Set ujë i aromatizuar & pellush – Paris”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories