Set për të porsalindur- Dyshek & Harku Aktivitetit

Marka

12,900 L

Brand:  Taf Toys

Set për të porsalindur, Dyshek & Harku Aktivitetit, është perfekt si për prindërit dhe vogëlushët. Dysheku, falë butësisë që ofron dhe anëve të rrumbullakosura, është vendi ideal për të mbajtur të vegjlit, kësisjo prindërit mund të bëjnë punët ose gatuajnë. Mund të përdoret për qëndrim, pushim edhe për kohë gjumi. Materiali i butë, lehtësisht i ajrosshëm, mundëson vendin ideal për vogëlushët. Në set vjen edhe harku i aktivitetit i cili është i lëvizshëm dhe i rregullueshëm. Bashkëngjitet në  katër cepat e dyshekut ose mblidhet në qendër. Përfshin kafshë të ndryshme, super të buta dhe unaza që vogëlushët të tentojnë ti kapin. Ky set është një ide e bukur dhe e veçantë dhurate lindjeje.

 Karakteristikat:

 • Set për të porsalindur
 • Përmban Dyshek & Hark Aktiviteti
 • Dysheku ofron një vend ideal, komod dhe të sigurtë
 • Ka sipërfaqe të butë dhe lehtësisht i ajrosshëm
 • Harku i aktivitetit vjen me kafshë të ndryshme super të buta
 • Hiqet dhe vendoset me lehtësi
 • Ide e bukur dhurate lindjeje

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 70 x 10 x 50 cm
 • Mosha: +0 muajsh

S’ka stok

 • Set për të porsalindur- Dyshek & Harku Aktivitetit

  12,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set për të porsalindur- Dyshek & Harku Aktivitetit

   12,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Taf Toys

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 605566122359 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories