5 pipza silikoni – Peekaboo

Marka

1,400 L

Brand:  
Done by Deer

 

Set me 5 pipza të buta për fëmijë. Vijnë në pesë ngjyra të ndryshme pastel dhe janë të bëra nga silikon 100% ushqimor, i sigurtë dhe fleksibël. Nuk përmbajnë lëndë të dëmshme, pa BPA, pa PVC dhe ftalate. Nuk dëmtojnë mishrat e dhëmbëve dhe pastrohen me lehtësi. Lajini mirë para përdorimit të parë dhe pas çdo përdorimi. Mund ti lani, falë furçës së dhënë, me ujë të vakët dhe pak detergjent dhe më pas shpëlajini mirë. Janë rezistente ndaj temperaturave të larta prandaj mund të sterilizohen në ujë të valuar.

Karakteristikat:

 • Set me 5 pipza të buta për fëmijë
 • Nuk përmbajnë lëndë të dëmshme
 • Nuk dëmtojnë mishrat e dhëmbëve
 • Pastrohen me lehtësi

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% silikon ushqimor
 • Përmasat: 13.5 cm
 • Lahen në pjatalarëse me temperaturë deri në 100° C
 • Rezistente ndaj temperaturave nga -40°C deri në 230°C.

S’ka stok

 • 5 pipza silikoni - Peekaboo

  1,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   5 pipza silikoni - Peekaboo

   1,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 10 × 11 × 10.5 cm
   Marka

   Done by Deer

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories