Set shkrimi Martyna

Marka

600 L

Brand:  
Djeco

Set shkrimi Martyna është ideal për ti dhënë një tjetër stil letrave të dërguara. Ky set përmban 10 ftesa dhe 10 zarfe me dizajne shumë të bukur, panoramika shumëngjyrëshe të kafshëve të ndryshme. Ky është perfekt për tu dërguar ftesa për ditëlindje shokëve dhe shoqeve ose për ti dërguar urime të personalizuara për festat e fundvitit.

Karakteristikat:

 • Set shkrimi Martyna është ideal për ti dhënë një tjetër stil letrave të dërguara.
 • Përmban 10 ftesa dhe 10 zarfe me dizajne shumë të bukur, panoramika shumëngjyrëshe të kafshëve të ndryshme
 • Perfekte për ftesa ditëlindjesh ose urimesh të personalizuar për festat e fundvitit

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 13 x 10 x 2.5 cm

S’ka stok

 • Set shkrimi Martyna

  600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set shkrimi Martyna

   600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories