Set Tavolinë & Karrige

Marka

26,700 L

Brand:  Plan Toys

Me një dizajn të lëmuar të drurit të përkulur, tryeza e Plan Toys shumëfunksionale është e përkryer për një fëmijë aktiv. Ekzistojnë 2 ndarje për ruajtje lodrash ose aksesorësh të tjerë nën tavolinë dhe një hapësirë mbi tavoline që fëmijët mund ta përdorin me shkumës gjithashtu. Karrigia gjithashtu ka një model druri të përkulur që konturon bukur trupat e vegjël. Ky grup përfshin një tavolinë dhe 1 karrige. Loja dhe argëtimi me këtë set do të jetë akoma më emocionues.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi
 • Tryeza e Plan Toys shumëfunksionale është e përkryer për një fëmijë aktiv
 • Ekzistojnë 2 ndarje për ruajtje lodrash ose aksesorësh të tjerë nën tavolinë
 • Një hapësirë mbi tavoline që fëmijët mund ta përdorin me shkumës
 • Seti është i bërë me material druri

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 58 x 44.7 x 43.9 cm
 • Mosha: +3 vjeç
 • Pesha: 7.51 kg

Ka stok

+
 • Set Tavolinë & Karrige

  26,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set Tavolinë & Karrige

   26,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +12 muajsh

   SKU: 8854740087034 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories