Set me dy komplete 2 në 1 – Për djem

Marka

4,100 L

Brand:  Petit Bateau

2 komplete për vogëlushë me kanatiere dhe mbathje. Mund të shndërrohen në dy sete tutash dhe bluzesh të shkurtra, falë kopsave që i bashkojnë. Të bëra nga 100% pambuk organik dhe të çertifikuara me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe rehati maksimale, edhe për lëkurat më delikate. Ideale për t’u përdorur poshtë veshjeve të tjera ose gjatë stinës së nxehtë të verës.

Karakteristikat:

 • 2 komplete me kanatiere dhe mbathje pambuku
 • Të zbukuruara me printe yjesh
 • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
 • Mund të shndërrohen në dy sete tutash dhe bluzesh të shkurtra
 • Produktet janë të çertifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

Të dhëna teknike:

 • Mosha e përshtatshme: 6 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk
 • Cikli i larjes në 40 °c
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Set me dy komplete 2 në 1 - Për djem

  4,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Set me dy komplete 2 në 1 - Për djem

   4,100 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 03 – Dhj 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   6 muajsh

   Materiali

   100% Pambuk

   Certifikime

   Standardi OEKO-TEX® 100

   Gjinia

   Uniseks

   Barkodi: N/A Kategoritë: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories