Set ushqimi Gri

Marka

4,500 L

Brand:  Minikoioi

Një set ushqimi komplet, i cili është padiskutim i duhuri. Madje kjo mund të jetë edhe një ide shumë e veçantë për dhurata. Seti përmban një pjatë me një dizajn praktik dhe funksionale ndarë në tre pjesë.  Padiskutim një lugë 100% silikoni e cila është perfekte për mishrat e dhëmbëve. Në set përfshihet edhe një gushore, e cila vjen me një dizajn unik, nuk mbërthehet në qafë por në pjesën e shpatullave me anë të rripave. Ky dizajn është menduar që vogëlushët të mos kenë ndikime në qafë dhe ti shijojnë plotësisht vaktet e tyre.

Përmban:

 • 1 pjatë
 • 1 lugë
 • 1 gushore

Karakteristikat:

 • Set ideal për ushqimin e vogëlushëve
 • Madhësia e pjesëve janë ideuar për tu kapur dhe mbajtur lehtë nga vogëlushët
 • Janë projektuar për të mos dëmtuar vogëlushët
 • Gushorja vendoset me rripa në shpatulla

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +6 muajsh
 • Materiali: 100% silikon

S’ka stok

 • Set ushqimi Gri

  4,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set ushqimi Gri

   4,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Minikoioi

   Mosha

   +6 muajsh

   Ngjyrë

   Grey

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories