Set ushqimi me dy Lugë- Gri

Marka

2,390 L

Brand:  
EZPZ

Seti me dy lugë prej silikoni ushqimor, është seti ideali, i krijuar për vetëushqyerje, i cili ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike.  Majat e buta të lugës së silikonit nuk do të irritojnë mishrat e ndjeshme të një fëmije që janë në fazen para, gjatë dhe pas daljes së dhëmbëve. Forma ergonomike është e përshtatshme për duart e vogla.

Përmban:

 • 2 lugë me përmasa 9,5 cm

Karakteristikat:

 • Set ideal për ushqimin e vogëlushëve
 • Madhësia e pjesëve janë ideuar për tu kapur dhe mbajtur lehtë nga vogëlushët
 • Nuk irritojnë mishrat e vogëlushëve
 • 100% Silikon (Pa latex, ftalate, plumb, PVC, BPA dhe BPS.)
 • I sigurt në larës enësh
 • Mos e vendosni në furrë, mikrovalë ose ujë të valë.

S’ka stok

 • Set ushqimi me dy Lugë- Gri

  2,390 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set ushqimi me dy Lugë- Gri

   2,390 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EZPZ

   Ngjyrë

   Grey

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories