Set ushqimi – Rozë

Marka

8,500 L

Brand:  
BabyBjorn

Një set ushqimi komplet i cili është padiskutim i duhuri. Madje kjo mund të jetë edhe një ide shumë e veçantë për dhurata. Seti përmban një pjatë me një dizajn praktik dhe funksionale, duke qenë se do e përdorin vogëlushët. Padiskutim një lugë, një pirun, një gotë uji ose për lëng dhe një gushore. Të gjitha janë ideuar të përshtatshme për duart e vogla.

Përmban:

 • 1 pjatë
 • 1 lugë
 • 1 pirun
 • 1 gotë
 • 1 gushore

Karakteristikat:

 • Set ideal për ushqimin e vogëlushëve
 • Madhësia e pjesëve janë ideuar për tu kapur dhe mbajtur lehtë nga vogëlushët
 • Janë projektuar për të mos dëmtuar vogëlushët
 • Opsione ngjyrash të ndryshme

Ka stok

+
 • Set ushqimi - Rozë

  8,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set ushqimi - Rozë

   8,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyrë

   Powder pink

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories