Set Vanity Princess Pink

Marka

33,200 L

Brand:  KidKraft

Me setin Vanity, fëmijët mund të përgatiten për ditën me stil. Tavolina dhe seti vjen me një dizajn të bukur klasik që do t’i lejojë  fëmijët të përgatisin dhe ruajnë bizhuteritë dhe aksesorët e tyre më të çmuar. Përmban gjithçka që duhet për grimin dhe veshjen, duke filluar nga pasqyra dhe sirtarët që shërbëjnë për ruajtjen e aksorëve për grimin. Materiali i fortë, prej druri dhe dizajni i bardhë me detaje ngjyrë të artë e kthejnë në një aset të vyer për arredimin e dhomës së fëmijëve.

 

 • Përmban gjithçka që u duhet fëmijëve për veshjen dhe grimin
 • Dizajn klasik dhe me elegancë
 • Përshtatet perfekt në arredimin e dhomës së fëmijëve
 • Ide e bukur dhurate për festat e fundvitit ose ditëlindje
 • Përmasat: 106 x 41 x 79 cm
 • Materiali: Dru
 • Ngjyra: Pink dhe e artë

Ka stok

+
 • Set Vanity Princess Pink

  33,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set Vanity Princess Pink

   33,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories