Set veshjeje të brendshme

Marka

8,700 L

Brand:  The bonnie mob

Set veshjeje të brendshme për vogëlushë, me 2 copë, ngjyrë rozë me print vishnjesh, duke përfshirë pjesën e sipërme me mëngë të zbukuruara dhe bloomers. Bërë nga super i butë 95% pambuk organik i certifikuar nga GOTS dhe 5% elastan për rehati dhe shtrirje – i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate si dhe për mjedisin. Shtoni një kapelë dielli dhe këpucë të përshtatshme për një veshje të adhurueshme dhe elegante për bebe gjatë verës. Është tejet praktike falë hapjes së pasme dhe mëngëve elsatike.

Karakteristikat:

 • Bërë nga pambuk organik dhe elastani
 • Set veshjeje të brendshme për vogëlushë, me 2 copë
 • Perfekte për sstinën e verës
 • Lehtësisht e kombinueshme me kapele dhe aksesorë të tjerë

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: Pambuk dhe elastan
 • Mosha: 3-6,  6-12, 12-18, 18-24 muajsh
 • Veshja mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 • Set veshjeje të brendshme

  8,700 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Set veshjeje të brendshme

   8,700 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 27 – Maj 28
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   3- 6 muajsh, 6- 12 muajsh, 12- 18 muajsh, 18- 24 muajsh

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Gjinia

   Femra

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories