Set zgare

Marka

3,900 L

Brand:  Melissa & Doug

Set zgare | Ndizni imagjinatën ndërsa shkrepni këtë lojë zgare me të gjitha “pajisjet” për një festë fantastike! Seti prej 20 pjesësh ushqimesh prej druri përfshin të preferuarat e pjekjes në zgarë si hotdog, hamburger, pulë, biftek, brinjë dhe misër, plus toptha të shijshëm dhe enë të tjera.

Pjesët e dyanshme të ushqimit tregojnë njërën anë të papjekur – rrotulloni copat me spatula dhe pala tjetër duket e gatuar! Shërbejini të gjitha dhe pas vaktit të ngrënies, përdorni kutinë e valëzuar si një vend depozitimi i dobishëm për të gjithë artikujt! Set i zgarës promovon koordinimin sy-duar, shprehjen krijuese dhe lojën imagjinative.

Ka stok

 • Set zgare

  3,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Set zgare

   3,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 23 – Maj 24
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 000772192804 Kategoria: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories