Sete gushoresh – Chinchilla

Marka

3,900 L

Brand:  Lässig

Gushore me dekore shumëngjyrëshe që i mbajnë vogëlushët në një humor të mirë, edhe kur ushqehen, pavarësisht nëse ushqehen me gji ose me ushqime për bebe.  Koleksioni About Friends Chinchilla ka dizenjuar një koleksion të bukur të gushoreve, të cilat kombinojnë cilësi të lartë me përzierje materiali pambuku organik dhe poliesteri.  Veshja e tyre është e papërshkueshme nga uji ose lëngjet e ndryshme duke i mbajtur veshjet e vogëlushëve plotësisht të thata.   Falë ngjitjes në pjesën e pasme ato mund të përshtaten masave të ndryshme, pasi janë të përshtatshme për vogëlushët e moshave nga 3 deri në 18 muajsh. Gushoret ruajnë butësinë edhe pas shumë larjesh.

Karakteristikat:

 • Seti përmban 5 gushore me modele dhe ngjyra të ndryshme
 • Janë me cilësi të lartë të përbëra nga  pambuku organik dhe poliesteri
 • Janë shumë të buta
 • Falë ngjitjes në pjesën e pasme ato mund të përshtaten masave të ndryshme
 • Të përshtatshme për vogëlushët e moshave nga 3 deri në 18 muajsh

Të dhënat teknike:

 • Materiali përparëm: 100% pambuk organik
 • Materiali pasëm: 80% pambuk organik dhe 20% poliestër
 • Larja: Në cikël në 40 ° C
 • Përmasat: 21.5 x 0.3 x 29 cm

S’ka stok

 • Sete gushoresh - Chinchilla

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Sete gushoresh - Chinchilla

   3,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   +3 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories