Set me 2 gushore – More Magic Seal

Marka

3,000 L

Brand:  Lässig

Set me dy gushore nga koleksioni More Magical. Të bërë nga një pëlhurë e butë dhe thithëse pambuku organik dhe një shtresë e papërshkueshme nga uji e qepur brënda tyre që nuk lejon depërtimin e lëngjeve dhe mbron më së miri veshjen e fëmijëve. Lidhëset elegante në pjesën e qafës përshtaten lehtësisht me masa të ndryshme për bebe dhe fëmijë nga 6 deri ne 24 muajsh. Gushoret mund të lahen në lavatriçe me 40 ° C dhe falë pambukut cilësor ato ruajnë butësinë edhe pas shumë larjesh.

Karakteristikat:

 • Set me dy gushore nga koleksioni More Magical
 • Të përbëra nga pambuk organik super i butë dhe thithës
 • Janë të papërshkrueshme nga uji
 • Falë lidhëses së gjatë në pjesën e qafës ato mund të përshtaten me masa të ndryshme
 • Të rekomanduara për vogëlushët e moshave nga 6 deri në 24 muajsh
 • Të çertifikuara me Standartin 100 OekoTex

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% pambuk organik
 • Larja: Në lavatriçe me 40 ° C
 • Përmasat: 27 x 0.5 x 35 cm

S’ka stok

 • Set me 2 gushore - More Magic Seal

  3,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set me 2 gushore - More Magic Seal

   3,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   +6 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories