Set me 3 gushore nape – Green/Navy/Mustard

Marka

2,900 L

Brand:  Lässig

Set me 3 gushore nape me ngjyra të njëtrajtshme dhe me lidhëse në qafë. Praktike, thithëse dhe super të buta. Pjesa e sipërme e tyre është prej 100% pambuku organik, ndërsa pjesa e pasme prej peshqiri të hollë, veçanërisht delikate me lëkurën dhe mund të përdoret gjithashtu për të fshirë gojën pas ngrënies. Gushoret mund të lahen në lavatriçe me 40 °Celsius dhe do të bëhen më të buta pas çdo larje.

Karakteristikat:

 • Seti përmban 3 gushore me ngjyra të ndryshme
 • Janë të përbëra nga pambuk organik
 • Janë shumë të buta dhe të rehatshme
 • Falë lidhjes në pjesën e pasme ato mund t’i përshtaten masave të ndryshme
 • Të përshtatshme për vogëlushët e moshave nga 6 deri në 24 muajsh
 • Certifikuar me Standartin 100 OekoTex

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% pambuk organik
 • Larja: Në lavatriçe me cikël normal me 40 °C

Ka stok

+
 • Set me 3 gushore nape - Green/Navy/Mustard

  2,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set me 3 gushore nape - Green/Navy/Mustard

   2,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   +6 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories