Sete me napa Playful Pup (3 copë)

Marka

2,900 L

Brand:  Trixie

Seti i Napave, Playful Pup, ka një material të ajrosshëm të bërë nga 100% pambuku organik, duke e bërë produktin më të butë për lëkurën dëlikate të të vegjëlve tuaj. Napa mund të përdoret  si një pelenë, mbulesë e butë për të voglin tuaj ose çfarëdo përdorimi që ju do ju nevojitet. Seti përmban 3 copë me dizajn dhe nuanca ngjyrash të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Përmban 3 copë me dizajn dhe nuanca ngjyrash të ndryshme.
 • Bërë nga 100% pambuku organik
 • Janë të buta
 • Perfekte për lëkurën delikate të të vegjëlve

Të dhëna teknike:

 • Përmasa: 50 x 50 cm

Këshilla për larjen!

Napat mund të lahen me makinë larëse, në 30 gradë, dhe nuk e humbasin butësinë. Rekomandohen të lahen para përdorimit të parë me ujë të ftohtë. Tharjen bëjeni natyrale. Ju rekomadojmë  të mos përdorni zbardhues, hekur ose tharëse. 

 

S’ka stok

 • Sete me napa Playful Pup (3 copë)

  2,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Sete me napa Playful Pup (3 copë)

   2,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

   Marka

   Trixie

   Masa

   50 x 50

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories