Seti byzylykëve Tila & Cherries

Marka

2,300 L

Brand:  
Djeco

Një univers i tërë krijimtarie kushtuar fëmijëve një kuti krijuese byzylykësh që do të argëtojë pafund fëmijët. Seti Tila & Cherries nga koleksioni You & Me, përmban 180 rruaza,  2 m fije elastike, 2 gjilpëra, 1 broshurë shpjeguese dhe shumë aksesorë të tjerë që priten të zbulohen nga ju. Fëmijët do kenë pafundësi mundësi krijimtarie, duke realizuar 2 byzylykë të bukur dhe unikë. Përveç  se një aktivitet krijues e argëtues është edhe një ide e bukur dhurate për ditëlindje.

 • Kuti krijuese byzylykësh
 • Përmban të gjithë aksesorët e nevojshëm
 • Fëmijët mund të krijojnë realizime unike
 • Aktivitet argëtues dhe krijues
 • Ide e bukur dhurate
 • E rekomandueshme për moshat +8 vjeç
 • Përmasat e paketimit 16 x 12 x 3 cm

S’ka stok

 • Seti byzylykëve Tila & Cherries

  2,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti byzylykëve Tila & Cherries

   2,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories