Seti Dentistit

Marka

5,500 L

Brand:  Plan Toys

Vjen me një grup të plotë të dhëmbëve vendosur në një material që imiton në perfeksion mishrat e dhëmbëve. Seti i Dentistit është një aktivitet argëtues dhe edukues. Ky set  u mëson fëmijëve rëndësinë e higjienës së dhëmbëve edhe në moshë të vogël. Vjen me gjithçka që u nevojitet dentistëve të vegjël, duke përfshirë një pasqyrë goje, pincë dentare, shiringë, shpuese dhe furçë dhëmbësh dhe një grup me dhëmbë. Gjithashtu seti përmban një çantë aksesorësh e cila u mundëson shumë hapësirë që fëmijët të jenë të organizuar gjatë lojës, por jo vetëm, edhe për ti ruajtur ato pas lojës.

Karakteristikat:

 • Aktivitet argëtues dhe edukues
 • Vjen me gjithçka që u nevojitet dentistëve të vegjël
 • U mëson fëmijëve rëndësinë e higjienës së dhëmbëve
 • E ndërtuar nga dru gome i ricikluar i tharë në furrë pa kimikate
 • Ngjyrat janë me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 8 x 21.5 x 14.5 cm
 • Pesha: 0.19 kg

Ka stok

+
 • Seti Dentistit

  5,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti Dentistit

   5,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 10 – Qer 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740034939 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories