Seti dhuratë Sophie La Girafe

Marka

2,500 L

Një set dhurate perfekte,  sjellë me shumë dashuri  nga Sophie La Girafe. Seti përbëhet nga gjirafa klasike Sophie dhe nje Sophia e vogël me varëse për çelësat. Ky set është projektuar për të stimuluar shqisat dhe për të qetësuar mishrat e dhëmbëve. Goma natyrale është e butë, e sigurt dhe jo toksike për tu përtypur. E lehtë dhe e lehtë për t’u kapur për duar të vogla. Stimulon shqisat e foshnjës me ngjyrat e saj të buta dhe kërcitjen e butë.

 

 • Set dhurate perfekte
 • Përbëhet nga gjirafa klasike Sophie dhe nje Sophia e vogël me varëse për çelësa
 • Me material 100 % gomë natyrale
 • E sigurt dhe jo toksike për tu përtypur
 • Stimulon shqisat e foshnjës me ngjyrat e saj të buta
 • Qetësojnë dhimbjet dhe kruajtjet e mishit në fazën e daljes së dhëmbëve
 • Për moshat nga 0-12 muajsh

S’ka stok

 • Seti dhuratë Sophie La Girafe

  2,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti dhuratë Sophie La Girafe

   2,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories