Seti doktorit

Marka

4,000 L

Brand:  
Hape

Hiqjani frikën e vogëlushëve tuaj nga doktorët me Doctor Set  nga Hape. Seti përmban mjetet  kryesore që përdorin mjekët.  Fëmijët mund të pretendojnë se kontrollojnë temperaturën, rrahjet e zemrës, presionin e gjakut, shikimin, dëgjimin dhe kontrolle të tjera mjekësore. Ky set është i bërë me dru gome, miqësore për planetin dhe të lyera me ngjyra jo toksike me bazë uji. Aksesorët mjekësorë nuk kanë anë të mprehta dhe nuk përmbajnë kimikate. Falë këtij seti lodër fëmijët do të fitojnë njohuri rreth pajisjeve mjekësore, qëllimeve të tyre dhe do  ta shohin zyrën e mjekut si një vend më pak të frikshëm dhe më tërheqës. Gjithashtu kjo lojë me role promovon aftësitë e shkëlqyera motorike, zhvillimin kognitiv, rrit koordinimin sy-duar dhe inkurajon fëmijët të praktikojnë komunikimin e duhur me familjen ose miqtë duke përdorur fjalor dhe gjuhë të re.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese me role
 • Përmban thuajse të gjithë aksesorët mjekësor
 • Lojë që inkurajon empatinë
 • Nxit kreativitetin dhe imagjinatën e një fëmije
 • Mund të zgjojë ndjenjën për tu bërë mjek që në vegjëli
 • Ndihmon edhe në heqjen e frikër ndaj doktorit

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 19 x 8 x 16 cm

S’ka stok

 • Seti doktorit

  4,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti doktorit

   4,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories