Loje me role – Salloni i bukurisë për qentë

Marka

4,500 L

Brand:  
Djeco

Seti Doudouchic Pet Salon përmban gjithçka që u nevojitet fëmijëve, për të qenë në gjendje të luajnë me role dhe të argëtohen në sallonin e bukurisë për qentë. Kjo kuti është e përshtatshme për fëmijët e moshës +4 vjeç.  Doudouchic Pet Salon është perfekte, falë dizajnit dhe prakticitetit, për tu marrë me vete kudo ku shkoni. Është argëtuese dhe nxit krijueshmërinë e fëmijëve. Seti  përmban gjithçka që nevojitet për grim dhe make up, si,  një furçë, gërshërë, tharëse flokësh, krehër dhe shumë aksesorë të tjerë për të mbajtur kafshët tuaja në gjendje të shkëlqyeshme.  Gjithashtu kutia Doudouchic Pet Salon është një ide dhuratë origjinale për ditëlindje ose festat e fundvitit.

Karakteristikat: 

 • Kutia Doudouchic Pet Salon përmban gjithçka për tu kujdesur maksimalisht për qentë
 • Mund të merret kudo falë dizajnit dhe përmasave
 • Është argëtuese dhe nxit krijueshmërinë e fëmijëve
 • Është një ide dhuratë origjinale për ditëlindje ose festat e fundvitit.

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 20 x 15 x 7 cm
 • Mosha: +4 vjeç

Ka stok

 • Loje me role - Salloni i bukurisë për qentë

  4,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Loje me role - Salloni i bukurisë për qentë

   4,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Sht 30 – Tet 01
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +4 vjeç

   Barkodi: 3070900065567 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories