Seti i çajit Eurekakids

Marka

3,100 L

Brand:  
EurekaKids

Me këtë set çaji prej 13 pjesësh, të cili fëmijët do ta adhurojnë pasi  është prej qeramike, ashtu si i vërteti! Një aktivitet shumë argëtues me të cilin ata do të praktikojnë lojën me role dhe do të zhvillojnë aftësitë e tyre sociale. Seti përfshin 13 pjesë 4 filxhanar me pjatat përkatëse, çajnikun, enë sheqeri dhe aksesor qumështi. Kjo është perfekte për një lojë me role që fëmijët të argëtohen si të rriturit. Gjithashtu ky set mund të jetë edhe një ide e bukur dhurate.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • Është perfekte për një lojë me role që fëmijët të argëtohen si të rriturit
 • Kjo lodër do të nxitë imagjinatën dhe krijueshmërinë
 • Përmban 13 pjesë
 • Bërë nga qeramika shumë rezistente në mënyrë që ata të mund të shijojnë një përvojë realiste simulimi në siguri të plotë
 • Është një ide e bukur dhurate
 • Është e bërë prej druri dhe me ngjyra shumë të ëmbla

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 27 x 7.5 x 24.5 cm
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Seti i çajit Eurekakids

  3,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti i çajit Eurekakids

   3,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8435404820954 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories