Set ngrënie Stick & Stay – Mix Powder

Marka

8,500 L

Brand:  
Done by Deer

Kutia Stick & Stay me 4 pjesë është një ide dhurate origjinale dhe shumë e dobishme, e përkryer për fëmijët që kanë filluar të hanë vetë! Ajo përfshin një pjatë me 3 ndarje me bazë thithëse dhe një pjatë për fruta gjithashtu me bazë thithëse, një gushore me xhep dhe një gotë të vogël të gjitha të realizuara me silikon 100 % ushqimor. Setet e ushqimit prej silikoni janë jashtëzakonisht praktike për fëmijët e vegjël. Ato janë të pathyeshme, të papërshkrueshme nga uji, nuk rrëshqasin dhe i bëjnë përpjekjet e para për t’u vetë-ushqyer më pak stresuese si për prindërit ashtu edhe për fëmijët.

Karakteristikat:

 • Set ngrënie silikoni për fëmijë
 • Seti përmban një gushore, një pjatë me 3 ndarje, një pjatë për fruta dhe një gotë
 • Pjatat janë të dyja me bazë thithëse
 • Të gjitha janë të realizuara me silikon ushqimor, pa lëndë toskike, BPA, PVC dhe ftalate
 • Mund të përdoren në furrë, mikrovalë, pjatalarëse dhe ngrirje
 • Nuk rrëshqasin, nuk thyhen dhe janë të papërshkrueshme nga uji
 • Ide e shkëlqyer dhurate

Të dhëna teknike:

 • Pjata elphee: 21 x 17 x 2.5 cm
 • Pjata Croco: 21 x 9.2 x 3 cm
 • Gota: Ø 6.6 cm dhe lartësi 7.4 cm
 • Gushorja: 27 x 19 x 4.5 cm
 • Materiali: 100 % silikon ushqimor

Ka stok

+
 • Set ngrënie Stick & Stay - Mix Powder

  8,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set ngrënie Stick & Stay - Mix Powder

   8,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 10 × 11 × 10.5 cm
   Marka

   Done by Deer

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories