Seti i Kirurgut

Marka

6,800 L

Brand:  Plan Toys

Luani me role dhe mësoni për trupin e njeriut me Setin e Kirurgut. Ky set loje me role, përfshin një copë pëlhure të etiketuar me organe të ndryshme ( mushkëritë, zemrën me një buton beep, stomakun me një pjesë të ushqimit brenda, mëlçinë dhe veshkat) dhe kartelën e personalizuar të pacientit. Gjithashtu përfshin edhe një çantë për ruajtjen e pajisjeve mjekësore si (bisturi, pinca,  pambuku, maskë mjekësore, pajisje thithëse dhe tabaka PlanWood). Falë këtij seti, fëmijët do të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike, aftësi të të menduarit logjik, zgjidhjen e problemeve dhe koordinim sy-duar. Argëtimi është padiskutim i garantuar me setin e lojës me role, kirurgu, e cila mund të luhet edhe në role.

Karakteristikat:

 • Argëtohuni dhe mësoni për trupin e njeriut
 • Përmban organe të ndryshme
 • Përmban kartelë të personalizuar pacienti
 • Pajisje mjekësore dhe një çantë për ti mbajtur
 • Fëmijët do të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike
 • Aftësim të të menduarit logjik
 • Do të rritet koordinimi  sy-duar

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 1 x 24.15 x 27 cm
 • Pesha: 0.27 kg

Ka stok

 • Seti i Kirurgut

  6,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Seti i Kirurgut

   6,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Barkodi: 8854740037039 Kategoritë: , Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories