8 Bojra dhjami me dy anë

Marka

700 L

Brand:  
Djeco

Seti i lapsave për ngjyrosje me bojra dhjami janë ideale për aktivitete ngjyrosjeje për fëmijët e moshës nga 3 deri më 6 vjeç. Një laps përmban dy ngjyra të ndryshme, nga secila anë. Kjo i bën akoma më praktike dhe më të lehtë aktivitetin krijues me larmishmëri ngjyrash. Ky set përmban  8 lapsa dhe 16 ngjyra të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Set ngjyrash për aktivitete krijuese dhe argëtuese
 • Seti përmban 8 lapsa me bojra dhjami dhe 16 ngjyra të ndryshme
 • Çdo laps ka dy ngjyra të ndryshme nga secial anë
 • E përshtatshme për moshën 3- 6 vjeç

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 18 x 20 x 2 cm

Ka stok

+
 • 8 Bojra dhjami me dy anë

  700 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   8 Bojra dhjami me dy anë

   700 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   3- 6 vjeç

   Gjinia

   Uniseks

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories