6 lapsa me xhel – Neon

Marka

800 L

Brand:  
Djeco

Seti i lapsave për ngjyrosje me gel neon, përshtatet perfekt si për vajza dhe djem. Këto lapsa me xhel janë tërheqës për sytë  e të fëmij1%ve dhe nuk mund të mungojnë në setin e ngjyrosjes. Seti vjen me 6 ngjyra: të verdhë, portokalli, rozë, vjollce, blu dhe jeshile. Fëmijët mund ti përdorin për të shkruar letra, për të vizatuar fotografi ose për të dekoruar fletoren e tyre.

Karakteristikat:

 • Seti i lapsave për ngjyrosje me gel neon
 • Set për aktivitete argëtuese dhe krijuese
 • Seti përmban 6 lapsa me gel neon
 • E përshtatshme për moshën +6 vjeç

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 15 x 7 x 1 cm

Ka stok

+
 • 6 lapsa me xhel - Neon

  800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   6 lapsa me xhel - Neon

   800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 05 – Tet 06
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   6 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories