Seti i pompierit

Marka

6,600 L

Brand:  Plan Toys

Zjarrfikësit janë heronjtë tanë të përditshëm! Ky set loje i fton fëmijët të eksplorojnë detyrat e përditshme të një zjarrfikësi të vërtetë. Seti përmban një përkrenare dhe xhaketë të rregullueshme, megafon, zjarrfikës, zorrë uji, elektrik dore, kapele dhe radio dore. Fëmijët tuaj do jenë gati ti dalin “përpara” rrezikut dhe të bëhen shpëtimtar të një situate të rrezikshme.

Karakteristikat:

 • Argëton fëmijët dhe i njeh me punën e zjarrëfikësve
 • Përmban setin e pompierit me të gjitha pajisjet
 • Shkathtëson fëmijët dhe rrit ndjenjës e përgjegjësisë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 0.5 x 37.0 x 41.0 cm
 • Pesha: 0.43 kg

Ka stok

+
 • Seti i pompierit

  6,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Seti i pompierit

   6,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Barkodi: 8854740037084 Kategoritë: , Tags: , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories