Seti kreativ i pikturës së mëndafshit

Marka

5,200 L

Brand:  
Djeco

Seti kreativ i pikturës së mëndafshit të Djeco Sparrow përfshin një shall mëndafshi të paraprintuar bukur me një motiv lulesh që kërkon të pikturohet me ngjyra. Përfshihen gjithashtu 5 bojëra të ndryshme mëndafshi, karfica, 1 furçë, 1 set udhëzimesh dhe kutia e paketimit. Për të filluar, shalli fillimisht duhet të vendoset në kornizë me kunja, pastaj mund të filloni të pikturoni. Megjithatë, kërkohet aftësi gjatë lyerjes, pasi ngjyrat janë shumë të lëngshme dhe rrjedhin shpejt. . Një set unik krijues nga Djeco i cili nuk është vetëm për fëmijët, por edhe argëtues për të rriturit që duan të jenë krijues.

Karakteristikat: 

 • Seti kreativ i pikturës së mëndafshit
 • Përfshihen gjithashtu 5 bojëra të ndryshme mëndafshi
 • Nxitin dhe zhvillojnë kreativitetin dhe shkathtësinë e fëmijëve
 • Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 26 x 25 x 3 cm
 • Përmasat e shallit: 83 x 24 cm
 • Mosha: +8 vjeç
 • Materiali: mëndafsh, metal dhe plastikë

Ka stok

+
 • Seti kreativ i pikturës së mëndafshit

  5,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti kreativ i pikturës së mëndafshit

   5,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +8 vjeç

   SKU: 3070900098534 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories