Tavolinë Les Moustaches

Marka

21,900 L

Brand:  Moulin Roty

Seti Les Moustaches, tavolinë dhe 2 karrige, të sjella nga Moulin Roty, janë vendi ideal për detyrat e shtëpisë, lojërat, punimet dhe që mund të përshtaten në çdo hapësirë. Seti vjen në një kombinim fantastik ngjyrash për fëmijë dhe me dizajn modern që të mund të përshtatet në mënyrë perfekte me arredimin. Për shkak të ngjyrave perfekte ky set do të dukej i mrekullueshëm në dhomën e çdo fëmije. Tavolina, ngjyrë blu, në pjesën e sipërme vjen me printe yjesh dhe një gjysmë hëne. Ndërsa karriget janë fantastike, me dizajnin e dy maçokëve me ngjyra të ndryshme, në gri dhe portokalli.

Karakteristikat:

 • Janë të bëra nga material prej druri
 • Përshin një tavolinë ngjyrë ngjyrë blu ku në pjesën e sipërme vjen me printe yjesh dhe një gjysmë hëne
 • Përfshin 2 karrige druri me dizajnin e dy maçokëve me ngjyra të ndryshme, në gri dhe portokalli.
 • E lehtë për tu montuar
 • Perfekte për aktivitete të ndryshme dhe lojra në grupe
 • Dizajn plot ngjyra

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 60 x 60 x 46.5 cm
 • Materiali: Dru dhe MDF
 • E përshtatshme për moshat +3 vjeç

Ka stok

 • Tavolinë Les Moustaches

  21,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Tavolinë Les Moustaches

   21,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories