Krijo – Varëse me mace

Marka

1,900 L

Brand:  
Djeco

Një çantë bizhuterish argëtuese me gjithçka që ju nevojitet për të bërë 2 varëse shumëngjyrëshe. Pjesët plastike janë prerë paraprakisht dhe janë gati për t’u ngjyrosur me lapsa me ngjyra. Kur të përfundojë ngjyrosja, copat piqen pak në furrë. Pasi të ftohen, ato mund të futen në gjatësinë e kordonit për të bërë një gjerdan vërtet tërheqës. Seti përfshin udhëzime të hollësishme me ngjyra të plota dhe përfshin një poni të vogël me sy të mëdhenj dhe një mace me një zile të vogël për t’u varur në qafë, si dhe lule dhe flutura.

Seti përmban:

 • forma plastike magjike
 • kordon
 • këmbanat dhe unazat e bashkëngjitjes 
 • fletë modelesh ngjyrash
 • broshurë të plotë udhëzimi

Karakteristikat:

 • Një çantë bizhuterish argëtuese me gjithçka që ju nevojitet për të bërë 2 varëse shumëngjyrëshe
 • Aktivitet argëtuese dhe kreative
 • Seti përfshin udhëzime të hollësishme me ngjyra të plota dhe përfshin një poni të vogël me sy të mëdhenj dhe një mace me një zile të vogël për t’u varur në qafë, si dhe lule dhe flutura

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 22 x 23 x 1.5 cm
 • Mosha: 7- 13 vjeç

Ka stok

 • Krijo - Varëse me mace

  1,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Krijo - Varëse me mace

   1,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Barkodi: 3070900094956 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories