Seti me pastela xhel (8 copë)

Marka

1,200 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni 12 lapsat e luleve për fëmijët nga Djeco. Seti përmban 12 shkumësa ergonomikë  në formë lulesje për fëmijët nga +18 muajsh. Lapsa janë në madhësi ideale për tu kapur nga duart e vogëlushëve. Ky set përmban ngjyrat rozë, jeshile të lehta, jeshile të errët, të kuqe, portokalli, gri, të zezë, vjollce, blu të errët, blu dhe blu të lehtë. Ky set është perfekte që vogëlushët tuaj të shkathtësohen me krijimet e tyre të para.

Një grup i madh pastelësh xhel në 8 ngjyra të ëmbla. Arti bëhet një kënaqësi shqisore me këtë grup prej 8 pastelësh xhel nga Djeco. Fëmijët mund të vizatojnë dhe ngjyrosin me një lëvizje të butë dhe të mëndafshtë. Këto pastel vijnë në një mbështjellës të fortë plastik, fëmijët lehtë mund t’i mbështjellin ose zbresin pastelët për të parandaluar prishjen. I përshtatshëm për 5 vjet më lart.

Karakteristikat:

 • 12 shkumësa për pikturim
 • Shkumësat janë ergonomikë në formë lulesh
 • E përshtatshme për aktivitete krijuese dhe argëtuese
 • E përshtatshme për moshën +18 muajsh

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 17 x 17 x 6 cm

S’ka stok

 • Seti me pastela xhel (8 copë)

  1,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Seti me pastela xhel (8 copë)

   1,200 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +18 muajsh

   Gjinia

   Uniseks

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories