Seti Mini Golfit

Marka

5,440 L

Brand:  Plan Toys

Argëtim pafund dhe aktivitet sportiv interesant. Seti i mini golfit është perfekt për argëtimin e fëmijëve, e cila mund të luhet në dhomën e lojërave,  në oborrin e shtëpisë ose në parkun e lojrave. Seti përbëhet nga 2 shkopinj golfi prej druri, perfekte për fëmijët, 2 topa druri, 3 lloje të ndryshme pistash sfiduese dhe 1 vrimë. Kjo lojë argëtuese sportive është ideale për 2 lojtarë.

Karakteristikat:

 • Argëtim pafund dhe aktivitet sportiv interesant
 • Seti i mini golfit është perfekt për argëtimin e fëmijëve
 • Mund të luhet brenda dhe jashtë shtëpisë
 • Përmban gjithçka që duhet
 • Është ideale për 2 lojtarë

Të dhënat teknike: 

 • Përmasa: 3 x 8 x 53.4 cm
 • Pesha: 0.81 kg
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Seti Mini Golfit

  5,440 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti Mini Golfit

   5,440 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740056832 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories