Seti ndërtimit- Kopështi

Marka

2,000 L

Brand:  
EurekaKids

Dizenjoni dhe ndërtoni çdo figurë 3D që mund të imagjinoni me këtë lojë ndërtimi bazuar në bashkimin e shkopinjve të butë dhe lidhësve. Shkopinjtë janë të butë, fleksibël dhe rezistent. Ato mund të përkulen dhe përdredhohen aq herë sa është e nevojshme për të krijuar forma bazë që më pas mund t’i bashkoni me lidhës për të ndërtuar objekte më të plota. Ky grup përmban udhëzime vizuale shumë të thjeshta në mënyrë që të mund të filloni me këtë teknikë dhe më pas të përdorni kreativitetin tuaj për të krijuar çfarë të dëshironi.

Karakteristikat:

 • Set me 43 copë plot ngjyra
 • Dizenjoni dhe ndërtoni çdo figurë 3D
 • E përkryer për të mësuar për të konceptuar dhe zhvilluar të menduarit në 3 dimensione

Detaje teknike:

 • Mosha: +6 vjeç
 • Përmasat: 26 x 18 x 5.5 cm

 

 

Ka stok

+
 • Seti ndërtimit- Kopështi

  2,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti ndërtimit- Kopështi

   2,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +6 vjeç

   SKU: 8435404821388 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories