Seti ngjyrave të vizatimit me gishta

Marka

1,380 L

Brand:  Omy

Kuti me 6 shkumësa dylli me ngjyra, një ylber ngjyrash për të emocionuar të vegjlit. Lehtë për t’u përdorur në letër, karton dhe kanavacë. Vendosini ato në gishta dhe përgatituni të argëtoheni dhe të ngjyrosni. Janë të sigurta për fëmijët dhe ideale për dhurata të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Set me 6 ngjyra dylli
 • Aktivitet argëtues të vizatimit me gishta
 • Lehtë për t’u përdorur në letër, karton dhe kanavacë
 • Ideale për dhuratë

Detaje teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 21.8 x 5.7 x 2.7 cm

 

 

S’ka stok

 • Seti ngjyrave të vizatimit me gishta

  1,380 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti ngjyrave të vizatimit me gishta

   1,380 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Omy

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 3760301400875 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories