Seti Tea Time

Marka

6,700 L

Brand:  
Djeco

Një set Tea Time prej druri, i cili është i përsosur për kohën e çajit. Kjo kuti përbëhet nga lodra prej druri: një tabaka, një çajnik, një tas sheqeri, 2 filxhan çaji dhe 2 lugë. Seti vjen me me ngjyra dhe grafika që fëmijët do ti adhurojnë ndërkohë që tabakaja dhe çajniku shoqërohen edhe me panoramikë me zogj.  Kjo është perfekte për një lojë me role që fëmijët të argëtohen si të rriturit. Gjithashtu ky set mund të jetë edhe një ide e bukur dhurate.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • Është perfekte për një lojë me role që fëmijët të argëtohen si të rriturit
 • Kjo lodër do të nxitë imagjinatën dhe krijueshmërinë
 • Rrit koordinimin sy- duar
 • Është një ide e bukur dhurate
 • Është e bërë prej druri dhe me ngjyra shumë të ëmbla

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e paketimit: 25 x 20 x 13.5 cm
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Seti Tea Time

  6,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Seti Tea Time

   6,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 3070900065123 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories