Veprimi dhe kundërveprimi

Marka

8,400 L

Brand:  
Djeco

Seti Zig & Go, do ti magjepsë fëmijët me këtë grup ndërtimi të reaksionit zinxhir prej 48 pjesësh. Një lodër e shkëlqyer  për të mësuar konceptet STEM të tilla si graviteti, forca, nxitimi, dhe sesi ato mund të krijojnë një reaksion zinxhir. Ky set përmban 48 pjesë me domino druri, topa dhe përbërës të tjerë që do të frymëzojnë krijimtarinë  e fëmijëve dhe do ti aftësojë në zgjidhjen e problemeve  dhe të menduarit kritik. Për ta bërë akoma më të lehtë është e përfshirë edhe një broshurë udhëzimesh.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese, edukative dhe krijuese
 • Ky set përmban 48 pjesë me domino druri, topa dhe përbërës të tjerë
 • Do ti aftësojë në zgjidhjen e problemeve  dhe të menduarit kritik
 • Përmban dhe një broshurë udhëzimesh

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 33 x 25 x 5 cm
 • Mosha: +8 vjeç

 

S’ka stok

 • Veprimi dhe kundërveprimi

  8,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Veprimi dhe kundërveprimi

   8,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories