Shasi Cybex e Priam – Rosegold

Marka

177,200 L

Brand:  
Cybex

Cybex e-Priam kombinon mekanizmin revolucionar elektrik me stilin ikonik lehtësisht të dallueshëm nga çdo markë tjetër. Shasia është e disponueshme në katër ngjyra elegante mbi të cilën mund të montoni koshin priam lux, djepin lite dhe ndenjëset Priam. Inteligjente, intuitive dhe veçanërisht inovative, e-Priam ju lejon të ngjiteni dhe të zbrisni nga një kodër me lehtësi duke u përshtatur në mënyrë automatike edhe në terrene të vështira si rëra, zhavorri ose kalldrëmi.

Karakteristika:

 • Shasi karroce e – Priam
 • Rripa me një tërheqje
 • Sistem udhëtimi 4 në 1
 • Ndenjëse e kthyeshme me drejtim nga prindërit ose rruga
 • Teknologji e integruar në mënyrë të përsosur
 • E shtrirë dhe e palosshme me një dorë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat (e palosur): 88 x  52 x  31 cm
 • Përmasat (e hapur): 100 /109 x 60 x 84/93.5 cm
 • Mosha: Nga lindja deri në rreth 4 vjeç
 • Pesha: Pesha maksimale e fëmijës 22 kg (përpara ose me fytyrë nga prindërit)
 • Pesha: 15.5 kg
 • Ngjyra: Rosegold

Ka stok

+
 • Shasi Cybex e Priam - Rosegold

  177,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shasi Cybex e Priam - Rosegold

   177,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 95.5 × 57.5 × 31 cm
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Rosegold

   SKU: 4063846135516 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories