Shasi Cybex Mios – Matt Black

Marka

78,900 L

Brand:  
Cybex

Mios Frame New Generation vepron si bazë për karrocën tuaj. Shasia mund të kombinohet me një nga katër opsionet e ndryshme, bazuar në moshën e fëmijës: krevatin Mios Lux Carry Cot ose Platinum Lite Cot, sediljen e makinës Cloud Z2 i-Size ose Mios Seat Pack. Produktet individuale të përmendura më lart për të personalizuar Mios tuaj duhet të blihen veçmas. Përshtatni Mios New Generation me shijen tuaj personale. Kombinoni shasinë tuaj të preferuar me një përzgjedhje të gjerë të paketave të sediljeve dhe ndryshoni pamjen e karrocës tuaj sa herë që dëshironi.

Funksione:

 • Shtrirje dhe palosje me një dorë
 • Rrota të rrotullueshme, të 4tra mund të bllokohen
 • Sedilje e rrotullueshme 360°
 • Mbështetëse për këmbët e rregullueshme

Të dhënat teknike:

 • Përmasat (e hapur): 94  x 50  x 98 cm
 • Përmasat (e mbyllur): 75  x 50  x 33 cm
 • Pesha: 9.9 kg

 

S’ka stok

 • Shasi Cybex Mios - Matt Black

  78,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shasi Cybex Mios - Matt Black

   78,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 9.9 kg
   Marka

   Cybex

   Ngjyra shasisë

   Matt Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories