Shasi Cybex Priam – Silver Black

Marka

116,800 L

Brand:  
Cybex

Frymëzuar nga legjendat e së shkuarës, për të tejkaluar pritshmëritë e prindërve të së nesërmes!

Nje kornizë, katër opsione udhëtimi.

Shasia PRIAM përputhet me ulësen e karrocës, sediljen e makinës dhe djepin LUX, dhe mund të shtoni gjithashtu djepin LITE në ulësen e karrocës për ta transportuar fëmijën tuaj të shtrirë pa e zgjuar. Parzmorja unike me një tërheqje ju ndihmon të siguroni fëmijën tuaj në karrocë në disa sekonda, vetëm me njërën dorë. Montimi është më i lehtë dhe më i rehatshëm për fëmijën tuaj në rritje. Njëra dorë është gjithçka që ju nevojitet për të fiksuar mbështetësen PRIAM në një pozicion shtrirë ose për të palosur karrocën për ta transportuar lehtësisht duke e mbajtur dorën tjetër të lirë për të mbajtur të voglin tuaj.

Karakteristika:

 • Shportë magazinimi e gjerë dhe lehtësisht e aksesueshme që mund të paloset kur nevojitet
 • Bllokimi i të gjitha rrotave PRIAM siguron një udhëtim të butë, të heshtur dhe të rehatshëm për fëmijën
 • Ulësja PRIAM LUX mund të rregullohet lehtësisht në pozicionin e dëshiruar në disa hapa të thjeshtë dhe vetëm me njërën dorë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat (e palosur): 95 x 60 x 40 cm
 • Pesha: 12.6 kg

Ka stok

+
 • Shasi Cybex Priam - Silver Black

  116,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shasi Cybex Priam - Silver Black

   116,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 95.5 × 57.5 × 31 cm
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Silver Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories