Biberon anti kolika Bibs – Blush

Marka

3,000 L

Brand:  
Bibs

Set i kompletuar me shishe BIBS dhe me thithkë të rrumbullakët bërë në lateks gome natyrale.  Shishja për bebe, me kapacitet 225 ml, është projektuar me kujdes për foshnjat dhe prindërit. Bërë prej qelqi borosilikat, i cili është rezistent ndaj temperaturës dhe goditjeve termike. Plotësisht i sigurtë, pasi nuk lëshon mikroplastikë dhe me funksion anti-kolikë.

Karakteristikat:

 • Set i kompletuar me shishe BIBS dhe çuç me thithkë të rrumbullakët
 • Të gjitha pjesët janë bërë nga material 100% i sigurt për ushqimin
 • Shishja për bebe, me kapacitet 110 ml bërë prej qelqi borosilikat
 • Thithka është e rrumbullakët në lateks gome natyrale
 • Projektuar me funksion anti-kolikë
 • Janë plotësisht të rekomandueshëm për foshnjet e sapolindura
 • Plotësojnë të gjitha certifikimet dhe standartet europiane

Të dhënat teknike:

 • Kapaciteti: 225 ml
 • Mosha: +0 muajsh
 • Materiali i shishes: Qelqi borosilikat
 • Materiali i thithkës: Gomë natyrale

Ka stok

+
 • Biberon anti kolika Bibs - Blush

  3,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Biberon anti kolika Bibs - Blush

   3,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bibs

   Mosha

   +0 muajsh

   Ngjyra

   Blush

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories