Shishe Anti -Kolike MAM Easy Start Blu +4 muajsh

Marka

1,100 L

Brand:  Mam

Shishja Anti-Kolike MAM Easy Start  ka besimin  nga miliona nëna në të gjithë botën. Me bazën e saj të patentuar të ventiluar, shishja MAM Easy Start Anti-Colic lejon foshnjat të pinë me ritmin e tyre dhe pa ndërprerje që nga dita e parë. 80% e nënave konfirmojnë se foshnjat vuajnë nga më pak dhimbje barku, ndërsa gazi dhe regurgitimi zvogëlohen. Shishja Anti-Kolike MAM Easy Start është e vetë-sterilizuar në mënyrë të përshtatshme duke e bërë atë higjienike. Shishja MAM Easy Start Anti-Colic ka hapje të gjërë për mbushje të lehtë dhe falë bazës së saj të heqshme, pastrohet shpejt dhe lehtë.

Karakteristikat:

 • 80% e nënave konfirmojnë se foshnjat vuajnë nga më pak dhimbje barku
 • Shishja Anti-Kolike MAM Easy Start është e vetë-sterilizuar
 • Vogëlushët e pëlqejnë për vetë sipërfaqen e butë
 • Shishja MAM Easy Start Anti-Colic ka hapje të gjërë për mbushje të lehtë
 • Pastrohet shpejtë dhe lehtë

Ka stok

 • Shishe Anti -Kolike MAM Easy Start Blu +4 muajsh

  1,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Shishe Anti -Kolike MAM Easy Start Blu +4 muajsh

   1,100 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Barkodi: 9001616676413-1 Kategoritë: , , Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories