Biberon anti kolika MAM Easy Start – Blu

Marka

1,100 L

Brand:  Mam

Biberoni Anti-Colic Easy Start nga MAM ka besimin e miliona nënave në të gjithë botën. Me bazën e patentuar me sistem ajrosës, ai lejon foshnjet të pinë me ritmin e tyre duke shpërndarë qumështin në mënyrë të njëtrajsthme dhe duke parandaluar thithjen e ajrit gjatë pirjes. Biberoni prej silikoni të butë është i projektuar me një formë perfekte për gojën e bebit në mënyrë që ç’do herë që t’a ushqeni, bebi juaj të jetë i relaksuar dhe i qetë. 80% e nënave konfirmojnë se foshnjet vuajnë nga më pak dhimbje barku, ndërsa gazi dhe regurgitimi zvogëlohen. Ky biberon ka funksion vetë – sterilizimi duke e bërë atë ekstra higjienik. Ai ka hapje të gjërë për mbushje të lehtë dhe falë bazës së heqshme, pastrohet shpejt dhe lehtë.

Karakteristikat:

 • Biberon anti-kolika me funksion vetë-sterilizimi
 • 80% e nënave konfirmojnë se foshnjat vuajnë nga më pak dhimbje barku
 • Parandalon thithjen e ajrit gjatë pirjes
 • Shpëndan qumështin në mënyrë të njëtrajtshme
 • Vogëlushët e pëlqejnë për sipërfaqen super të butë që do e bëjë më të thjeshtë kalimin nga mami te biberoni
 • Ka hapje të gjërë për mbushje të lehtë
 • Pastrohet shpejtë dhe lehtë

Të dhëna teknike:

 • Mosha: + 4 muajsh
 • Kapaciteti: 260 ml

Ka stok

 • Biberon anti kolika MAM Easy Start - Blu

  1,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Biberon anti kolika MAM Easy Start - Blu

   1,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories