Shishe uji – Ariu

Marka

1,400 L

Brand:  
3 Sprouts

Shishe uji e ripërdorshme. E realizuar pa lëndë të dëmshme, pa BPA ose Ftalate, është e sigurtë në kontakt me lëngjet pasi nuk lëshon grimca. E pajisur me një pipzë silikoni dhe grykë për të lehtësuar thithjen, është e përkryer për çdo foshnje. Me një kapacitet prej 350 ml nuk do të rëndojë në çantat e shpinës dhe në duart e fëmijëve. Mund ta lani edhe në makinë larëse. Bëni një zgjedhje ekologjike, braktisni shishet një përdorimshe për një të ardhme më të mirë për të gjithë.

Karakteristikat:

 • E pajisur me pipzë silikoni dhe grykë
 • Rezistent ndaj gërvishtjeve dhe thyerjes
 • Bërë nga plastika Tritan me cilësi të lartë, jo toksike
 • Pa plumb, pa BPA dhe pa ftalate
 • Forma e grykës është lehtësisht e arritshme nga fëmijët e vegjël
 • Mund të lahet në makinë larëse

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Kapaciteti: 350 ml

Këshillohet të mos përdoret me pure ose pije të gazuara

S’ka stok

 • Shishe uji - Ariu

  1,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shishe uji - Ariu

   1,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 10 × 11 × 10.5 cm
   Marka

   3 Sprouts

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories