Shishe uji Lassing- Aventurat Rozë (460 ml)

Marka

4,500 L

Brand:  Lässig

Shishje uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin ngjyrë nuance rozë. Ka kapacitet 460 ml, është pa BPA, e pathyeshme dhe rezistente ndaj rrjedhjeve. Madhësia dhe kapaku për pirjen e uji është perfekt për t’u përdorur nga duart e vogla. Është e bërë nga material 100% inoksi, ndërsa kapaku mbyllës me materiale inoks, dru mbabuje dhe me unazë silikoni ushqimor.

Karakteristikat:

 • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
 • Bërë nga çelik inoks me cilësi të lartë
 • Certifikuar me standartet DIN EN 14350:2020-08
 • Ky produkt nuk është i përshtatshëm për pastrim në makinë larëse enësh

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 6.8 x 6.8 x 23.2 cm
 • Mosha: +3 vjeç
 • Pesha: 278 gr
 • Kapaciteti: 460 ml

S’ka stok

 • Shishe uji Lassing- Aventurat Rozë (460 ml)

  4,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shishe uji Lassing- Aventurat Rozë (460 ml)

   4,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 10 × 11 × 10.5 cm
   Marka

   Lässig

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories