Shishe uji- Z. Bufi (500 ml)

Marka

3,600 L

Brand:  Trixie

Shishe uji, 500 ml, për fëmijë, është perfekte për ta marrë me vete në shkollë, eskursione, daljet e mbasditeve ose në udhëtime. Është e bërë prej inoksi, është e lehtë, rezistente dhe nuk lëshon asnjë substancë toksike. Dizajni është projektuar për të qenë praktik në përdorim nga fëmijët, jo shumë të trasha që të mbahen me lehtësi nga duart e fëmijëve. Gjithashtu janë edhe  shumë të këndshme, me larmishmëri ngjyrash shoqëruar me kafshë të ndryshme. Shishja vjen e shoqëruar me kapak. Mund të mbahet lehtësisht kudo në çantat e shpinës. Dizajni i lëmuar e bën më të lehtë procesin e pastrimit.

Karakteristikat:

 • Perfekte për ta marrë me vete kudo nga fëmijët
 • Është e bërë prej inoksi, është e lehtë dhe rezistente
 • Nuk lëshon asnjë substancë toksike
 • Madhësia është perfekte për duart e fëmijëve
 • Dizajni i lëmuar e bën më të lehtë procesin e pastrimit
 • Mund ta pastroni me dorë me ujë të ngrohtë dhe  sapun ose në pjatalarëse

Të dhënat teknike:

 • Materiali: Inoks
 • Madhësia: 500 ml
 • Përmasat: 20 x 6.5 cm

Ka stok

+
 • Shishe uji- Z. Bufi (500 ml)

  3,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shishe uji- Z. Bufi (500 ml)

   3,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories