Shtëpi kukullash klasike

23,600 L

Shtëpi kukullash klasike, e cila përmban një stil viktorian dhe një pallto bukuroshe rozë. Pajisjet fizike dhe udhëzimet e qarta janë përfshirë për të ndihmuar në montimin e pjesëve të forta prej druri, të cilat lidhen me një lloj të vetëm vidhash. Pas montimit kjo shtëpi elegante është mjaft e vështirë për t’i rezistuar lojës së përditshme imagjinare. E pikturuar brenda dhe jashtë, është e mbushur me detaje të hollë për të tërhequr vëmendjen e fëmijës.

Pjesa e jashtme përfshin copëza dhe shigjeta me një model të ndërlikuar dhe kllapa të ilustruara. Pjesa e brendshme përfshin mbulesa unike të mureve në çdo dhomë, balustra të hollë të kthyera dhe dysheme të bukura. Përdorni grupet e mobiljeve në dispozicion për të arreduar gjashtë dhomat dhe për të lëvizur drejt me familjen tonë Victorian Dollhouse.

Specifika & Karakteristika:

 • Detaje të ndërlikuara, realiste, të pikturuar me dorë
 • Korniza zbukurimesh të dritareve dhe shkallë elegante
 • Grafika të brendshme me ngjyra të plota unike për çdo dhomë
 • Ndërtim prej druri
 • Shkalla: 1:12

Ka stok

+
 • Shtëpi kukullash klasike

  23,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Shtëpi kukullash klasike

   23,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 07 – Kor 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Shtëpi kukullash klasike, e cila përmban një stil viktorian dhe një pallto bukuroshe rozë. Pajisjet fizike dhe udhëzimet e qarta janë përfshirë për të ndihmuar në montimin e pjesëve të forta prej druri, të cilat lidhen me një lloj të vetëm vidhash.  Pas montimit  kjo shtëpi elegante është mjaft e vështirë për t’i rezistuar lojës së përditshme imagjinare. E pikturuar brenda dhe jashtë, është e mbushur me detaje të hollë për të tërhequr vëmendjen e fëmijës.

   Pjesa e jashtme përfshin copëza dhe shigjeta me një model të ndërlikuar dhe kllapa të ilustruara. Pjesa e brendshme përfshin mbulesa unike të mureve në çdo dhomë, balustra të hollë të kthyera dhe dysheme të bukura. Përdorni grupet e mobiljeve në dispozicion për të arreduar gjashtë dhomat dhe për të lëvizur drejt me familjen tonë Victorian Dollhouse.

   Specifika & Karakteristika:

   • Detaje të ndërlikuara, realiste, të pikturuar me dorë
   • Korniza zbukurimesh të dritareve dhe shkallë elegante
   • Grafika të brendshme me ngjyra të plota unike për çdo dhomë
   • Ndërtim prej druri
   • Shkalla: 1:12
   Barkodi: 000772125802 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories